BSS

Показавши
Сортування
Активний DI (директ) бокс, фантомне живлення і батарея Сигнали електронних інструментів, наприклад..
Код товару: 46141
4 635 грн.
Немає в наявності

Апаратура БСС в магазині МузЛайн

На ринку професійної аудіотехніки та звукового обладнання назва BSS знайоме багатьом. Вузька спеціалізація і безкомпромісно Висока якість продукції зробило цей бренд лідером у виробництві сигнальних процесорів і студійних обробок сигналів.

Каталог товаров производителя BSS

На сьогоднішній день компанія є постачальником девайсів для найбільших студій звукозапису, а також забезпечує високоякісними пристроями ринок концертного звукового обладнання.

Про бренд

Компанія BSS Audio ходить у велику міжнародну корпорацію Harman International Industries нарівні з такими брендами, як AKG, JBL, DigiTech та інші. Вона займається розробкою і виробництвом продукції таких видів, як:

  • Системи озвучування приміщень;
  • сигнальні процесори;
  • еквалайзери;
  • багатофункціональні системи розподілу аудіо.

Компанія присутня на ринку професійної техніки вже більше 15 років. На відміну від виробників обладнання бюджетного і напівпрофесійного класу, економлять, перш за все на виробництві, а тому організують його в країнах Азії, BSS налагодили лінії збірки в США і Великобританії. Крім того, в більшості випадком компанія використовує власні розробки і не закуповує ключові комплектуючі У інших виробників.

Про продукцію

Компанія BSS відома у всьому світі завдяки якості своєї продукції - власне, саме якість повністю виправдовує далеко не маленьку вартість більшості девайсів.

Одним з найкрутіших і затребуваних девайсів бренду залишається система розподілу аудіо Soundweb. Згідно з офіційною інформацією на неї припадає половина всього обсягу виробництва бренду. Вона застосовується повсюдно на великих концертних майданчиках для озвучування масштабних заходів - концертів, інсталяцій, конференцій і фестивалів.

Ще один аргумент за використання обладнання від BSS - система підтримки, яку надає компанія користувачам своїх девайсів і супроводжуючого софта. Оновлення програмного забезпечення і поповнення лінійок продукції відбуваються із завидною регулярністю, а якість їх залишається на висоті.

Вибір і покупка в Музлайн

Продукція бренду BSS широко представлена на сайті інтернет-магазину Музлайн. У нас ви можете вибрати і купити Процесори, еквалайзери, системи розподілу аудіо європейської якості за прийнятними цінами, з офіційною гарантією якості та оперативною доставкою по території України.

Читати повністю